Yüzünüze Yakışan Gülüş Tasarımları

Yüzünüze Yakışan Gülüş Tasarımları

Herkesin ruhu, kişiliği ve diş sorunları birbirinden farklıdır. Artık kendinizde değişim yapmak ve mutlu gülüşler sergilemek istiyorsanız gülüş estetiği için hemen bir diş hekimliğine gitmelisiniz. Peki, gülüş estetiği nedir? Gülüş estetiği diş ve diş etlerindeki sorunların tedavi edilerek estetik bir görünüm sağlanmasıdır. Yalnızca diş tedavisi olarak düşünmemek gerekir. Örneğin dişleriniz kısa, eğri veya çarpık olabilir. Gülüş estetiği ile size en çok yakışan tedavi tercih edilir. Dijital olarak hazırlanan yazılımlarla tedavi sonrası gülüşünüzün nasıl olacağını önceden görebilirsiniz. Tedavide hastanın beklenti ve ihtiyaçları ile birlikte memnuniyeti önemlidir. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Eksik ve Çürük Dişlerde Kullanılan Estetik Tedaviler

Çürük dişlerde çürüğün hangi dişlerde ve sinirlere gelip gelmediği röntgen ve muayene ile tespit edilir. Kanal tedavi ihtiyacı varsa kanal tedavi yapılır. Burada amaç dişi kurtarmaktır. Tedavinin estetik aşaması bundan sonra başlar. Kanal tedavide dişte kırılma ve boşluklar kalır. Bunları doldurmak ve estetik bir görünüm sağlamak için porselen kaplama ve dolgu malzemeleri kullanılır. Kaplamalar dişlerinizin uzun yıllar korunmasında da önemli rol oynar. Kaplama ön dişlerde olacaksa lamina kaplama, arka dişlerde veya dişin arka kısmında ise zirkonyum tercih edilebilir. İki kaplama malzemesi de kalitesi ve görünümü ile estetik tasarımların vazgeçilmez unsurudur.

Gülüş Tasarımı Fiyatları


Gülüş tasarımı tedavi süreci ve uygulanacak tedaviler kişiden kişiye farklılık gösterir. Örneğin kaç tane dişe porselen kaplama yapılacağı fiyatların da farklı olmasına neden olur. Ancak sağlığınız kadar mutluluğunuz için de önem taşıyan diş tedavisi ihmale gelmeyen, uygun fiyatlı ve kolay bir tedavi sürecidir.