Veteriner Pet Takip Programı

Veteriner Pet Takip Programı

Her ölçekten veteriner kliniğinde kullanılabilen ve kullanıldığı alanlarda zaman ve mekan kavramını ortadan kaldıran online çözümlerden oluşan pet takip sistemleri, son derece güvenilir ve teknolojik altyapısıyla veterinerler ve müşterileri arasındaki ilişkilerin geliştirilmesini sağlıyor. Birbirinden farklı imkanları ile bir veterinerin masa başı işleri için ihtiyaç duyduğu tüm donatıların web üzerine aktarımını sağlayan sistemler mobil cihazlar üzerinde de sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Veteriner Takip Programında Kullanıcılara Sunulanlar

Kullanıcısına birçok avantaj sağlayan veteriner pet takip programında hayatı kolaylaştıran birçok seçenek bulunur. Akıllı randevu sistemine sahip olan programda tedarikçilerin ve müşterilerin bakiyesini online olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede gelir ve giderlerinizin analizini online olarak yapma imkanına sahip olursunuz. Girdi ve çıktıları tek bir tablo üzerinde görerek verilerin dışa aktarımını sağlayarak yedekleme işlemini de başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Veteriner Takip Programında Otomatik Hatırlatıcı

Otomatik hatırlatıcı özelliği bulunan takip sistemlerine internet sayfaları üzerindeki siteler aracılığı ile ulaşılabilir. 14 gün boyunca ücretsiz deneme sürümünü deneyen her veteriner, son derece uygun maliyetli olan bu sistemler üzerinden işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Ödeme ve tahsilatlarınızı takip etmenize olanak tanıyan bu sistem, aynı zamanda gelir ve giderlerinizin anlık olarak ve istediğiniz yerden kontrol etmenizi sağlar. Bakir akışını kontrol altında tutmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunan sistemde zamandan, iş gücünden ve maliyetten büyük oranda tasarruf edebilirsiniz.

Veteriner Takip Programında Muhasebesel İşlemleri Yapmak

Muhasebesel işlemlerinizi kolay ve etkin bir şekilde takip edebileceğiniz program sayesinde nakit akışlarınızı anlık olarak takip edebilir ve kontrol altına tutabilirsiniz. Müşteri yönetiminin en kusursuz ve en düşük maliyetli yolu olan veteriner takip programını Whatsapp veya SMS ile entegre ederek mesajlarınızı müşterilerinize otomatik olarak gönderebilirsiniz.