Şile Bezi Nedir

Şile Bezi Nedir

Şile Bezi Günlük Elbise Modelleri

Günlük giyim geniş bir kategoride ele alınmalı. Bir sinemaya gitmek, yürüyüşe, pikniğe veya alışverişe çıkmak ve evde geçirilen zaman da günlük giyim kapsamında ele alınmalıdır. Bu yüzden giyilen elbisenin öncelikle size kendinizi iyi hissettirmesi gerekir. Çünkü bayanlar öncelikle kendileri için güze, bakımlı ve şık olmalıdır. Yaz yaklaşıyor ve günlük giyimde yaz neşesine uygun renkler tercih ediliyor hem ruhunuzu yansıtacak hem de yaz aylarında rahat ve hafifliği ile keyifli bir giyim tarzı oluşturacağınız kumaş yapısına sahip elbiseler giyebilirsiniz. Evet, hem modern hem de hafif şile bezi elbise giyerek bu yaz kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Yazlık Desenli Şile Bezi Elbise Fiyatları

Yazında hem şık hem de uygun fiyatlı bir giyim tarzı ile rahat bir giyim koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Şile bezi hafif ve pamuklu kumaş dokusu ile yaz aylarında en çok serinleten bir giyim alanıdır diyebiliriz. Patcwork desenli, yöresel motifli, baskı desenli ve klasik modelleri ile yenilenen tasarımlardan oluşan koleksiyonlarda kendi zevkinize ve tarzınıza uygun modeli bulacağınıza emin olabilirsiniz. Plaj modelleri ise gerçekten tatilde son derece şık görünmenizi sağlayacak model seçenekleri arasında yer alıyor. Davetlerde ve kına gecelerinde giyeceğiniz simli ve nakışlı kaftan ve şile bezi elbise modellerine bayılacaksınız.

Nakışlı ve Boncuklu şile Bezi Elbiseler

Nakışlı ve boncuklu tasarımlar daha çok davet, düğün, kına geceleri ve eğlencelerde giyebileceğiniz abiye tarzı tasarımlardan oluşmaktadır. Tasarımlarda asimetrik tekniği oldukça fazla kullanılmıştır. Bu kesim kumaşı yöresel havasından çıkarıp daha modern bir görünüme kavuşturmuştur. İpeksi bir görünümle tril tril duran boncuklu ve nakışlı özel tasarımlarda daha sade model seçenekleri de bulunmaktadır. Daha rahat hareket edeceğiniz, daha şık görüneceğiniz ve en sıkıcı ortamlarda bile terlemeyeceğiniz şile bezi elbise modellerinde renk seçenekleriniz de sınırsız olacak. Sezonun moda renkleri ve en sevilen ve modası hiç geçmeyen ana renklerde de istediğiniz modeli bulabilirsiniz. Yıkaması kolay, kullanımı hafif ve fiyatları çok uygun olan bir giyim arıyorsanız şile bezinden asla şaşmayın.