Yönetilen Hizmetler Nelerdir?

Yönetilen Hizmetler Nelerdir?

Yılın her günü ve her anı sizlere yönetim ve monitörleme hizmeti sağlayan internet üzerindeki ilgili online firmalar ile managed services uygulamasından yararlanabilirsiniz. Büyük ya da küçük ölçekli tüm işletmelerin sahip oldukları verilerin maksimum seviyede korunma ve olası felaket anında verilerin yedeklenmesini sağlayan bu sistem sizlere büyük kolaylık sağlar. İş akışınızın kesintiye uğramadan devam edebilmesi, ekstra maliyete ihtiyaç duymadan aylık ödemelerle güçlü bir alt yapıya sahip olmanıza yardımcı olur. Yönetilen arşiv hizmeti, yönetilen felaket kurtarma ve yönetilen yedekleme hizmetleri ile ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan firma ile operasyonel tüm maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Avantajları

Şirketleri olası risklerden kurtararak kısa sürede hızlıca büyümelerine fırsat tanıyan managed services yangın, deprem, sel gibi olağanüstü durumlarda verilerinizin silinmesi halinde verilerin korunmasını sağlar. Profesyonel ekip sayesinde istediğiniz veriye hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Arşivden istenilen verilerin size ulaştırılma süreci çok daha hızlı olur. İş akışınızı yönetebilme ve çalışma performansınızı kolayca denetleme imkanı bulursunuz. İş kaynaklarınızı daha iyi bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan bu uygulamadan günün her anı faydalanabilirsiniz.

Managed Services İle Maliyetlerinizi Azaltın

Personellerin işe alım ve eğitim sürecinde harcanan maliyetlerin azaltılması, personellerin doğru işe yönlendirilmesi ve performans değerlendirmelerinin yapılması gibi hizmetlerin yanı sıra aylık ödeme sistemi ile veri korumalarının sağlanmasına yardımcı olan internet üzerindeki ilgili online firmalar ile verimliliğinizi arttırarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz.