Temperlenebilir Cam Uv Dijital Baskı Sistemleri

Temperlenebilir Cam Uv Dijital Baskı Sistemleri

Temperlenebilir olan dijital cam baskı sistem ve teknolojileri ile artık günümüzde bilgisayar ortamındaki istenilen bütün çizim, fotoğraf, desen ve aynı zamanda grafikler cam yüzeylerine kalıcı olarak aktarımları sağlanmaktadır. Bağcılar cam tamiri olmak üzere İstanbul ve diğer bütün şehirlerde istenilen hizmetler firmalar tarafından kişilere sunulmaktadır. Bu sistem diğer baskı yöntemlerinden farklı olarak seramik mürekkebin cam ile bir arada temperlenerek içerisine nüfuz etme işlemidir. Bu sistemlerde sınırsız olarak renk seçenekleri ve en ince detaylar yüksek çözünürlükte camlara baskı yapılır. Temperli olan camların fonksiyonları ile dijital baskı görsellerinin de birleştirilerek cam baskı teknolojileri ile çizilmeyen, solmayan, uv ışınlarına ve her türlü olan hava şartlarına da oldukça dayanıklılık göstermektedir.

Cam Balkon Montaj

Ürünlerde kullanılan bütün malzemeler ne kadar kaliteli ve dayanıklı olursa ve ne kadar düzgün titiz bir montaj yapılırsa eğer uzun yıllar boyunca sağlam ve dayanıklı bir şekilde kullanımları sağlanmaktadır. Bağcılar cam tamiri olmak üzere bütün şehirlerde uygulanan bu sistemlerde mutlaka konusunda uzman ve deneyimli kişilerden gerekli hizmetler alınmalıdır. Cam balkon uygulamalarının sistemleri birbiri üzerine ve ardı sıra geçecek şekillerde kullanıcıların özel isteklerine göre de sağ ya da sol kısımların en köşesinde toplanmaktadır. Ancak bilinmesi gerekmektedir ki cam balkon modelleri ve çeşitlerine göre her zaman için farklılıklar göstermektedir. Günümüzde ise kaliteli cam balkon sistemleri 1 sınıf malzemeler ve temperli basınca, ısı iletkenliği ve kaliteye bağlı olarak da A sınıfı camlardan yapılarak, yağmur, rüzgar ve kar vb. gibi doğa olaylarında kullanıcılarına her zaman kısmi izolasyon sunmaktadır.

Sürme Cam Kapı Sistemleri

Paralel cam sürme kapı ya da pencere sistemlerinde uygulanabilen kullanışlı ve açıldığı zamanlarda yer kaplamayarak kullanıcılarına avantaj sunan bir uygulamadır. Bağcılar cam tamiri olmak üzere bütün şehirlerde bu sistemlerin uygulamaları bulunmaktadır. Paralel sürme sistemleri tamirlerinde ya da yeni yapımı konusunda yılların verdiğin deneyimleri ile birçok firma hizmet vermektedir. Bu özel sistem pencereleri kendinize doğru çekilir ve açılış yönleri sağa ya da sola doğru sürüklenerek açılır ve bu modellerde sistem yorgunluğu adı verilen çok uzun süreli kullanım sonra oluşan sürtünme düzgün kapanmama ya da parçalarının kırılması gibi sorunlar çıkabilmektedir. Ayrıca bilinmesi gerekmektedir ki periyodik bakım yapılması gereken bir sistem olmaktadır ve mutlaka iyi ustalar tarafından ayar ve bakımlarının da yapılması gereklidir.