Katlanabilir Ahşap Ambalaj Nasıl Üretilmektedir?

Katlanabilir Ahşap Ambalaj Nasıl Üretilmektedir?

Ahşap olan ambalaj ağaç sandık modellerinin yapımında kullanılan ve yer alan kontrplak malzemeleri VBP kalitesinde olarak fırınlanmış altı kat ahşaplardan preslenerek de su ve nemlerden kesinlikle etkilenmeyecek şekillerde üretimleri yapılmaktadır. Katlanabilir olan ahşap palet kutu ambalaj ağaç sandıkları istenilen ölçülerde üretimleri de konusunda uzman ve deneyimli olan firmalar tarafından en etkili şekillerde yapılmaktadır. Ürünlerin sevkiyatında ise şık ve estetik görünüm için kişilerin firmalarının logoları, web adresleri ve diğer istedikleri görseller de eklenebilmektedir. Ahşap ambalaj sandıkları üzerine baskı yapılarak firmaların prestij artışları da bu sayede sağlanmaktadır. Ambalaj sandıkları hafif ve katlanabilir olması sebebi ile istiflemede kullanılan alan, işçilik, depolamada ve paketlemede tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Katlanabilir Ahşap Ambalaj Özellikleri Nedir?

Ahşap kutu ve ambalaj ağaç sandıkları her zaman için tekrar kullanılabilme özelliklerine sahip olduklarından dolayı birçok farklı alanlarda genellikle dünya genelinde kullanımları sağlanan bir ürün olmaktadır. Ahşap palet ve ambalaj ağaç sandık kutuları hafif olması nedeniyle de özellikle de hava taşımacılıklarında düşük maliyetlerde olduğu için kişilere her zaman için fiyat avantajlarını da sağlamaktadır. Taşınacak olan bütün ürünlerin zarar görmeden müşterilere ulaşması için ahşap ambalaj ağaç sandıkları bütün yüzeyleri galvaniz saç ve kilitli sistem ile kuvvetlendirilerek üretimleri en ektili şekillerde sağlanmaktadır. Nakliye esnasında olası düşme sonucunda meydana gelebilecek olan çarpma ve ezilmelere karşı da ürünlerde güçlü bir koruma hizmetini sağlamaktadır. Ayrıca gümrük ve depolamalarda ise uzun süreli beklemelerde hava ve doğa şartlarına bağlı olarak çeşitli etmenler sonucunda ahşap ambalaj içerisinde ki ürünler üzerinde olası korozyon oluşmaz.

Katlanabilir Ahşap Ürünlerinde Bilinmesi Gerekenler

Katlanabilir olan ambalaj modelleri günümüzde mal ve hizmetlerin taşınması korunması, ve depolanması ürünlerin alım ve satımında tercih unsurlarından birisi olması sebebi ile de vazgeçilmez bir ihtiyaç ürünü olarak bilinmektedir. Giderek gelişen teknoloji ile paralel olarak artan önemi de ülke sanayisinde ki yeri de her geçen gün giderek artmaktadır. Ahşap palet modellerine benzerlik göstererek hem dayanıklı hem de oldukça sağlamdır.